اتصال به پایگاه داده با خطا مواجه شد.
لطفا پس از لحظاتی مجددا امتحان کنید.

شیفت، در هر زمان پاسخگوی شماست

قوانین و مقررات کلی:

وب سایت بیتستان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و از ارائه هرگونه خدمات به وب‌سایت‌های شرط‌‌‌‌بندی و اشخاص با هویت پنهان خودداری می‌نماید. همچنین از آنجایی که در مورد ‌خرید و فروش رمزارزها تاکنون در اغلب کشورهای جهان قانون‌گذاری جامعی انجام نشده است، مسئولیت هر گونه سوء‌استفاده و نوسان قیمت، به عهده دارندگان این رمز‌ارزها است.
خرید و یا فروش در سایت شیفت قطعی بوده و پس از ثبت و پرداخت، دو طرف ملزم به دریافت و پرداخت وجه با قیمت ثبت شده در سیستم بوده و پس از پرداخت، امکان کنسل کردن سفارش از سوی خریدار میسر نیست.
در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب‌های بانکی هک شده، مشکل در منبع پول، پولشویی و سایر استفاده‌های مجرمانه‌ای که در جهت فریب وب‌سایت تلقی شوند، شیفت حق خود می‌داند که حساب کاربر را معلق و در صورت لزوم به مراجع ذی‌صلاح اطلاع دهد.
خدمات وب سایت شیفت مستقل از هر گروه و سازمان خاص می باشد. همچنین، قوانین معامله در سایت شیفت، بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران ممکن است تغییر کند؛ لذا کاربران موظف به مطالعه آن‌ در زمان خرید می‌باشند.

شرایط استفاده:

طبق قوانین بانک مرکزی، واریز وجه به حساب سایت توسط هر کسی به جز دارنده‌ قانونی حساب، ممنوع است؛ لذا واریز کننده وجه ریالی و ثبت‌کننده سفارش در شیفت، لزوما باید یکسان باشند. همچنین وجه واریز شده به حساب ریالی سایت باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود. در صورت نقدی بودن وجه واریزی نیز، نام و هویت درج شده در فیش واریزی نباید با نام کاربر احراز شده در سایت مغایر باشد. بدیهی است که در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر ممنوع است و در صورت محرز شدن آن، موجب اخراج کاربر از سایت شده و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر است.
مسئولیت ورود و بررسی اطلاعات حساب یا کیف پول گیرنده، به عهده کاربر است. در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد. همچنین، پس از اتمام خرید محصول، محل، مکان، زمان و نحوه استفاده از محصول تماما بر عهده کاربر است.

پشتیبانی
خانه
صرافی
اخبار
درباره