shift

شبکه های اجتماعی بهترین مکان برای معرفی افراد معروف، کسب و کار های بزرگ و کوچک و حتی افراد معمولی است و داشتن فالوور و لایک های بیشتر، اولین قدم برای افزایش اعتبار در این شبکه هاست که به صورت دستی کار بسیار وقت گیری است. همچنین شما می توانید با داشتن یک صفحه ی بزرگ و قرار دادن تبلیغات در آن کسب درآمد کنید.

سفارش

اگر بخواهیم منطقی به قیمت گذاری تعداد لایک و فالوورها نگاه کنیم، نمی توان قیمت ثابتی روی هر لایک و فالوور اعمال کرد. مخاطبان پیج های تفریحی، علمی، هنری و ... یکسان نیستند. افزایش تعداد مخاطبان یک صفحه می تواند به مراتب دشوارتر از صفحه ای دیگر باشد. ما حرفه شما، وضعیت صفحه کنونی تان، محدوده جغرافیایی و عوامل موثر دیگر بر کسب و کارتان را بررسی کرده و فایلی حاوی جزئیات پروژه برای شما ارسال خواهیم کرد. پروژه های مختلف از دید ما یکسان نیستند و تمامی زوایای هر پروژه می باید از دیدی متفاوت بررسی شود.

تبلیغ مستقیم

اگر احساس می کنید که مدیریت یک صفحه شخصی برای شما دشوار است و یا اینکه می خواهید با صرف هزینه ای کمتر و با سرعت در شبکه های اجتماعی محصولات خود را معرفی کنید، تبلیغ مستقیم بهترین گزینه برای شما خواهد بود. 100ها صفحه اجتماعی مختلف، طرف قرارداد شیفت هستند. با امکان سنجی و بررسی کسب و کار شما، بهترین صفحه ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات قانونی و اسپانسر در اینستاگرام، به صفحه سفارش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام مراجعه نمایید.

لایک و فالوور

لایک و فالوور شامل افزایش محبوبیت صفحه شما در صفحات اجتماعی است. فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و Pinterest تخصص ما هستند. صفحه ای قدرتمند که شایسته و درخور معرفی شما و محصولاتتان باشد را ایجاد خواهیم کرد. ما از روش های مختلفی برای افزایش لایک صفحه شما استفاده می کنیم. اما به طور کلی لایک پیج شما را با افراد ایرانی و واقعی افزایش میدهیم.

آنلاین سفارش دهید، با شما تماس خواهیم گرفت...

همه فیلدها الزامی اند
درخواست شما برای ما ارسال شد
هرچه سریعتر با شما تماس خواهیم گرفت...