shift

لوگو

بی شک در دنیای پر رقابت کنونی، ارتباط بهتر و مؤثرتر با مشتری و جلب توجه آنها از مهمترین اهداف هر سازمان است. از آنجا که پل ارتباطی اول با مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و لوگو به عنوان اولین پل دیداری بین سازمان و مشتری، نقش عمده ای در ایجاد حس عاطفی مثبت نسبت به برند دارد، نیاز به طراحی دقیق و هوشمندانه به نظر می رسد. چه بسا سازمان هایی که در اثر انتخاب لوگویی غیر مرتبط و با طراحی غیر استاندارد، از جذب مشتری به شکل حد اکثری باز مانده اند. شرکت سیوین با برخورداری از متخصصین طراحی و جامعه شناسی، آنچه لازم است تا برند شما را به جایگاهی متعالی که درخور آن است، برساند را در بالاترین سطح کیفیت به شما عرضه می کند.

کاتالوگ و بروشور

یک روش ترویجی معمول در محیط کسب و کار استفاده از یک طراحی جذاب برای کاتالوگ است. یکی از کارهایی که ما به خوبی انجام می دهیم، سازماندهی اطلاعات تکنیکی شما به نحوی است که هم از نظر جذابیت های دیداری و هم از نظر هدفمندی محتوا برای مشتری شما چشمگیر باشد. توجه موشکافانه ما به جزئیات تکنیکی داده های تهیه شده توسط شما برای گنجانده شدن در کاتالوگ و دقت در انتقال کیفیت داده ها بدین معنی است که ما کاتالوگی را به شما عرضه می کنیم که شما را به نتیجه ای که مد نظر شماست خواهد رساند.

اینفوگرافیک

دنیای بدون اینفوگراف دنیایی گیج و خسته کننده و خواهد بود. ارائه‌هایی شامل صفحات پی در پی متون سیاه و سفید و اعداد و ارقام بی روح. ( شبیه متن یک کتاب حسابان با فونت 12 یا کمتر !) یا یک فایل پاورپینت پر از متن و clip art در زمینه‌ای تیره !با این وضعیت چه میزان از مفاهیم را می‌توان به درستی انتقال داد؟ چه بخشی از مخاطبان جذب خواهند شد؟ در دنیای امروز که دنیای کمیابی توجه است، طراحان، آموزگاران، خبرنگاران و ... اینفوگرافیک را به عنوان موهبتی یافته‌اند که در رساندن سریع تر و تیزهوشانه‌تر مقاصدشان به مخاطبان آن‌ها را یاری می‌رساند. امروزه باید بصری صحبت کنیم ! با تصویر سازی درست، افراد می‌‎توانند سریعتر و با پشتیبانی اطلاعات بهتر تصمیم سازی کنند.

نمونه کارها

شیفت تا کنون طرح های گرافیکی زیادی را طراحی و پیاده سازی نموده است.

برای مشاهده نمونه طرح های گرافیکی طراحی شده اینجا را کلیک نمایید.

آنلاین سفارش دهید، با شما تماس خواهیم گرفت...

همه فیلدها الزامی اند
درخواست شما برای ما ارسال شد
هرچه سریعتر با شما تماس خواهیم گرفت...