shift

ترکیب جاوا اسکریپت خارجی

ترکیب جاوا اسکریپت خارجی

عاطفه
دسته: طراحی وبسایت  تگ ها: ترکیب جاوا اسکریپت خارجی , Combine external javascript , جاوااسکریپت خارجی , How to combine external javascript for faster pageloads

 

فایل‌های جاوا اسکریپت External را با هم ترکیب کنید.

فایل‌های جاوا اسکریپت اغلب در چندین فایل خارجی جداگانه قرار دارند، همیشه نیاز نیست که این فایل‌ها جداگانه باشند. بیشتر فایل‌های جاوا اسکریپت می‌توانند در یک فایل ترکیب شوند و این روش تأثیری در پردازش تابع‌های آن‌ها ندارد. جمع‌آوری همه فایل‌های جاوا اسکریپت در یک فایل، زمان بارگزاری صفحات وب شما را کاهش می‌دهد. چراکه تعداد Requestهایی که در مرورگرتان قبل از نمایش صفحه‌ درخواست داده می‌شود را کاهش می دهید.


صفحاتتان را تست کنید.

این ابزار رایگان، استفاده از اسکریپت‌ها در یک صفحه را تست می‌کنند و فایل‌های جاوا اسکریپت را بر اساس اندازه لیست می‌کنند و یک بررسی اجمالی در مورد چگونگی استفاده از جاوا اسکریپت در صفحه را نشان می‌دهند.


کاربران وردپرس توجه کنند.

اگر شما از وردپرس استفاده می‌کنید من می‌توانم ضمانت کنم که بلاگ شما از چندین فایل خارجی جاوا اسکریپت (مثلاً 6 تا یا بیشتر) بارگزاری می کند. شما مجبور نیستید این همه فایل را بارگذاری کنید.


چطور فایل جاوا اسکریپتتان را ترکیب کنید؟

شما می‌توانید اغلب فقط با کپی و جابجا کردن محتوای هر فایل جاوا اسکریپت و ترکیب آن‌ها باهم یک فایل JS اصلی بسازید. برای مثال، شما ممکن است یک فایل جاوا اسکریپت بانام "this.js" و فایل دیگری نیز بانام "that.js" داشته باشید، این نام‌گذاری‌ها را در HTML انجام داده‌اید. در این وضعیت شما می‌توانید "this.js" را بازکنید و محتوای آن را در "that.js" کپی کنید. یک‌بار شما آن را ذخیره می‌کنید و فایل "that.js" را از HTML تان حذف کنید. شما اکنون یک فایل JS به‌جای دو فایل دارید که مرورگرتان باید قبل از نمایش صفحه بارگزاری کند. صفحه وب شما اکنون سریع‌تر است.

 

کتابخانه جاوا اسکریپت

اصلی‌ترین چیزی که باید مراقب آن باشید قرار دادن جاوا اسکریپت در جایگاه درست است. به‌عنوان‌مثال، شما از جی کوئری و چند اسکریپت کوچک استفاده می‌کنید که جی کوئری به آن نیاز دارد. شما می‌توانید همه JS ها را ترکیب کنید، اما اگر جی کوئری را اول قرار ندهید ممکن است که JS شما آن‌طور که انتظار دارید کار نکند.


تاکتیک‌های دیگری برای بررسی سرعت صفحاتتان در جاوا اسکریپت

شما می‌توانید برای سریعتر کردن صفحات، از اسکریپت‌های کوچک درون‌خطی یا تأخیر در جاوا اسکریپت که توسط گوگل توصیه‌شده‌اند استفاده کنید.


ابزارها

برای اینکه ببینید چطور یک جاوا اسکریپت در صفحه استفاده می‌شود از ابزار JAVASCRIPT USAGE TOOL استفاده کنید.
 

علي جوادي
۱۳۹۵-۱۱-۱۶

alijavadi0381@gmail.cam

علي جوادي
۱۳۹۵-۱۱-۱۶

با سلام ، قبلاً نهايت تشكر و قدرداني از خدمات ارزنده و راهنمايي هاي كامل را دارم ميخوام سايت شخصي براي تبليغات سنگسابي كفسابي سنگساب كفساب داشته باشم چه جوري رايگان هستش يا چه قدر هزينه ميخواد بيشتر و بهتر ديده بشه در صفحه اول گوگل قرار بگيره ؟.. ارادتمند علي جوادي 09121710381

hamid
۱۳۹۷-۰۱-۲۱

سلام دوست عزیز من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمک کنید بنده سایتی دارم از cms وردپرس استفاده میکنم برای تبلیغات وقتی کد رو قرار میدم درون سورس کد ها طوسی میشه و در خود سایت نمایش داده نمیشه جالبه کد های دیگه ای که از سایت های دیگه میگیرم خیلی خوب تبلیغات نمایش داده میشه ولی این یکی رو که نیاز دارم اجرا نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر خود را بنویسید...
ارسال نظر
لغو