shift

افزایش اعضای کانال تلگرام: چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

افزایش اعضای کانال تلگرام: چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

عاطفه
دسته: بازاریابی و تبلیغات  تگ ها: راههای افزایش ممبر تلگرام چیست , چگونه از طریق تلگرام به درآمد برسیم , افزایش اعضای کانال تلگرام , چگونه برای کانال تلگرام خود عضو بگیریم

 

آیا واقعاً می‌خواهید بدانید که چطور اعضای کانال تلگرام را افزایش دهید. من قصد ندارم برایتان داستان تعریف بکنم. راه‌هایی برای افزایش اعضا تلگرام وجود دارد که من آن‌ها را امتحان کرده‌ام. اگر یک گروه یا کانال تلگرام دارید نگران نباشید. نکاتی که در زیر آورده شده پاسخ این سؤال را می‌دهد. اگر مدتی است که یک کانال جدید دارید اجازه بدهید راجع به این موضوع نکاتی را بگویم. حتماً واتس اپ را می‌شناسید؟ احتمالاً درباره اصطلاح Broadcast (داده پراکنی) هم شنیده‌اید. این ویژگی اجازه می‌دهد تا یک پیام را به چندین مخاطب ارسال کنید اگر و تنها اگر دریافت‌کننده شماره‌تان را داشته باشد در غیر این صورت دریافت‌کننده پیامتان را نمی‌گیرد. نکته‌ای که وجود دارد این است که واتس آپ تنها اجازه می‌دهد 256 مخاطب خود را در لیست Broadcast اضافه کنید. برخلاف واتس اپ، کانال‌ها در تلگرام نقش متفاوتي در ارتباط با پخش پیام‌دارند. می‌توانیم بگوییم تلگرام از این نظر ترکیبی از واتس اپ و یوتیوب است. بعد از ایجاد کانال اجازه دارید که 200 نفر را به کانالتان اضافه کنید؛ بعدازآن افراد می‌توانند به کانالتان با استفاده از لینک خصوصی و عمومی Join شوند.


چرا باید اعضای کانال در تلگرام را افزایش دهید؟

شاید باورتان نشود ولی من در طی یک سال بیشتر از 10 میلیون تومان از دو کانال تلگرامم درآمد کسب کرده‌ام. می‌دانم، این مبلغ زیادی نیست اما برای ایجاد انگیزه کافی است. اگر کانالتان بزرگ است پس می‌توانید با انتشار لینک‌های وابسته یا تبلیغ کانال‌های دیگر در کانال‌های خود درآمد بیشتری کسب کنید. به نظر من، تلگرام بهترین برنامه پیام‌رسانی فوری برای کسب درآمد بیشتر است. اگر وبلاگی دارید می‌توانید آن را در کانال تلگرام ترویج دهید و در لحظه بازدید بگیرید. من تلگرام را بیشتر از دیگر برنامه‌های پیام‌رسان دیگر که کمک می‌کند به من تا وبلاگ ام را ترویج دهم و به پول بیشتر برسم دوست دارم.


چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

باور کنید، نرم‌افزاری شبیه "افزایش اعضای کانال تلگرام" وجود ندارد. تعداد کمی استراتژی پایه برای اضافه کردن عضو به کانال وجود دارد. من در این مقاله راه‌هایی را با شما به اشتراک می‌گذارم تا بتوانید به‌صورت رایگان عضو برای گروه و کانالتان در مدت‌زمان کمی بگیرید. لطفاً بر روی این نکات تمرکز کنید.


یک موضوع درست انتخاب کنید

انتخاب یک موضوع درست نقش مهمی در افزایش فالور در تلگرام دارد. کانال را با یک موضوع تصادفی استارت نزنید. در ابتدا کانال‌های بزرگ را که تعداد اعضای زیادی دارند آنالیز کنید. نیاز دارید تا کارهای بهتری نسبت به کانال‌های هدفمند برای رشد اعضا انجام دهید. موضوعی را انتخاب نکنید که نتوانید برای طولانی‌مدت برای آن پست بگذارید. همیشه با یک موضوعی که جذاب است شروع کنید به‌طوری‌که هیچ‌وقت ایده‌هایتان پایان نداشته باشد.


ثبات

این مورد یکی از بهترین موارد دلگرم‌کننده اعضای کانال است. اگر روزانه یک پست منتشر می‌کنید، هرروز باید یک پست بگذارید. به‌این‌ترتیب، می‌توانید برخی از اعضای وفادار که موضوعتان را دوست دارند جذب کنید و این به شما کمک می‌کند تا فالورهای کانال را افزایش دهید؛ و یک‌چیز را به خاطر داشته باشید که اعضای وفادار، کانالتان را ترک نخواهند کرد. همیشه برای خوانندگان وفادار خود، نه برای خواننده موقت پست ارسال کنید.


کانالتان را در Tchannels.me ادد کنید

Tchannels.me یک وب‌سایت بزرگی است که محبوب‌ترین کانال‌های تلگرام در دسته‌بندی‌های مختلف را در خود دارد.
فقط باید کانالتان را ادد کنید و به مخاطبان کانالتان بگویید تا به شما امتیاز پنج ستاره بدهند و بتوانید در صفحه اول این وب‌سایت قرار بگیرید. اگر کانالتان در صفحه اول قرار بگیرد به‌صورت خودکار اعضا کانالتان افزایش پیدا می‌کند بدون اینکه بخواهید تلاشی بکنید. فقط باید یک کار را انجام بدهید، امتیاز کانالتان را افزایش بدهید؛ بنابراین، همیشه از خوانندگان خود بخواهید که رتبه 5 ستاره به کانالتان بدهند. رتبه پایین‌تر کانالتان را از صفحه اول ناپدید خواهد کرد.


کانال تلگرامتان را ترویج بدهید

چگونه کانال تلگراممان را ترویج دهیم؟ شیوه‌های مختلفی را برای ترویج کانالتان می‌توانید دنبال کنید. بهترین راه گروه‌ها و کانال‌های تلگرام است. تعداد کمی گروه در تلگرام وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا کانالتان را ارتقا دهید، این گروها را باید پیدا کنید.
اگر پول‌دارید و می‌خواهید اعضای کانالتان را افزایش بدهید، می‌توانید با پرداخت پول به کانال‌های بزرگ‌تر کانالتان را ترویج بدهید. در حال حاضر من از طریق تبلیغ کانال‌ها، گروها و بات های دیگر روی کانال تلگرامم درآمد کسب می‌کنم. رسانه‌های اجتماعی ازجمله فیس بوک، Google+ همچنین نقش مهمی در ارتقاء دارد. یا می‌توانید از واتس اپ استفاده کنید تا همین کار را انجام دهید.


استفاده از Quora

Quora به‌طور قابل‌توجهی به افزایش اعضا کانال تلگرام کمک می‌کند. Quora یک وب‌سایت جهانی پرسش و پاسخ بزرگ و محبوب است. مردم زیادی هستند که سؤال‌های متعددی راجب به پیام‌رسان تلگرام دارند. می‌توانید از این پلت فرم برای اضافه کردن اعضا به کانالتان استفاده کنید. اگر جواب را می‌دانید، جواب را بدهید و لینک کانالتان را در زیر پست قرار بدهید. این جذاب است که خوانندگان به کانالتان Join شوند. شبیه Quora، می‌توانید وب‌سایت‌های دیگری مثل Q&A را دنبال کنید تا کانال خود را به روش مؤدبانه ترویج دهید.


استفاده از تصاویر در پست‌ها

من دو سال است که بر روی کانال تلگرام کار می‌کنم و می‌توانم بگویم که پست‌های تصویری نسبت به پست‌های متنی مخاطبان بیشتری را جذب می‌کنند. هر چه که در کانال یا گروهتان پست کنید، فراموش نکنید که یک تصویر مناسب برای آن اضافه کنید. این به شما کمک خواهد کرد که اعضای رایگان برای کانال تلگرامتان دریافت کنید. موضوع ممکن است متفاوت باشد و محتوا ممکن است برای بسیاری مفید نباشد اما تصاویر باعث می‌شود که محتوا ارزش خواندن آن را پیدا کند.


از وب‌سایت یا وبلاگتان استفاده کنید

اگر وب‌سایت یا وبلاگی با مخاطبان فعال دارید این بهترین مکان برای رشد یک کانال یا گروه تلگرام است. می‌توانید از بخش هدر یا ساید بار سایتتان برای اضافه کردن یک تصویر تبلیغاتی جذاب استفاده کنید یا در وبلاگتان می‌توانید در هر پست آن را اضافه کنید. اگر بنر تبلیغاتی‌تان جذاب باشد مردم مطمئناً آن عکس را دنبال می‌کنند. علاوه بر این، برای دادن ایده‌ای کوچک به بازدیدکنندگان درباره موجودیتتان به‌صورت آنلاین، باید آن را با لینک دادن صفحه یا وب‌سایت خود به کانال یا وب‌سایت اعلام کنید.


تبادل با کانال‌های دیگر

یکی از راه‌های دیگر، پیدا کردن کانال‌هایی با تعداد مشابه اعضا با کانال شما می‌باشد. کانال‌های همسان با کانال خود را پیدا کنید و به‌صورت رایگان، بنرهای یکدیگر را در کانال‌های خود قرار دهید.


صحبت پایانی

این‌همه مواردی بود که برای چگونگی افزایش عضو کانال تلگرام بیان کردیم. اگر می‌خواهید عضو به کانال تلگرامتان اضافه کنید یکی از شیوه‌های زیر را دنبال کنید. من با پیروی از این شیوه‌ها در طی یک سال تعداد اعضای کانالم را به 60 هزار رساندم. اگر از روش‌های گفته‌شده برای افزایش عضو استفاده کردید با ما در میان بگذارید.

نظر خود را بنویسید...
ارسال نظر
لغو